1Domek jest doskonale wyposażony i atrakcyjnie urządzony. Salon z kominkiem jest głównym pomieszczeniem tzw sercem domu, gdy jest chłodno i za oknem ponuro wydobywający się zapach drzewa z kominka i rozchodzące się ciepło ogrzewa przebywających na urlopie gości. Salon posiada bezpośrednie wyjście na taras, co przy pięknej słonecznej pogodzie umożliwia całodzienne przebywanie wśród drzew i świergoczących ptaków. Śniadanie można spożywać na tarasie, gdy pada deszcz i jest chłodno stół owalny z sześcioma krzesłami stoi w centrum jadalni, co powoduje że sprawnie i szybko wszyscy wspólnie mogą usiąść do posiłków. Śniadania kolacje a nawet obiady można we własnym zakresie przygotować w kuchni  po obiedzie zmywarka ułatwi prace porządkowe, aby więcej czasu spędzać w lesie na spacerach i odpoczynku. W domu znajduje się TV satelitarna Polsat, internet Wi-Fi + kablowe podłączenie do internetu. Dom jest całoroczny.

  •  ,,DOM PRZY PUSZCZY''

  • ,,POKÓJ DZIECIĘCY"

Przygotowujęmy na życzenie gości pokój dziecięcy,

  • TARAS Z WYJŚCIEM DO OGRODU

Zapraszamy Państwa na wczasy lub weekendy do pięknie położonej wśród lasów Puszczy Knyszyńskiej miejscowości Supraśl. Uzdrowiskowe miasteczko położone jest 14 km od Białegostoku. Supraśl to wspaniałe miejsce na nocleg, idealne do spacerów po lesie jak też dobra baza wypadowa do zwiedzania Podlasia. Proponujemy na okres pobytu drewniany dom do zamieszkania mamy nadzieję że to idealne rozwiązanie aby czuć się komfortowo i niezależnie w czasie pobytu.

  Na terenie posesji znajduje się kuxchnia letnia z tradycyjnym kaflowym piecem.

Dodatkowo osobom zainteresowanym rozwijaniem twórczości plastycznej proponujemy warsztaty artystyczne ( batik, decupage, filcowanie, malarstwo, rysunek)

Zapraszamy do naszego domu na kilkudniowe lub dłuższe pobyty

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Blue Flower

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 
/